Vizītkarte
Par skolu
  Darbinieki
  Pulciņi
  Pašnovērtējums
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
  Kalendārs
Projekti
Iepirkumi
Kalendārs - arhīvs Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
  [2007]   [2008]   [2009]   [2010]   [2011]   [2012]   [2013]   [2014]   [2015]   [2016]   [2017]   [Iepriekš 2018]   [Turpmāk 2018]
  Decembris 2017.
Kad Kas Info Kur

6.decembrī plkst.17.00

Skolēnu dalība Raiskuma pagasta egles iededzināšanā Raiskumā

  Atbildīgais: internāta skolotāji Raiskuma parkā

12.decembrī plkst.16.00

Skolas dzimšanas dienas pasākums

  Atbildīgais: direktore H.Opincāne skolas zālē

14.decembrī no plkst.12.00

Skolēnu dalība radošo darbu izstādē "Pasaule ap mani"

  Atbildīgais: skolotāja D.Rence Rīga

19.decembrī plksr.14.00

Rotaļu pēcpusdiena kopā ar Cēsu pilsētas vidusskolas skolēniem

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

20.decembrī  plkst. 16.00

 klašu vakari

  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās

21.decembrī plkst.17.00

Ziemassvētku pasākums "Lai dzīvo svētki!"

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

21.decembrī plkst.10.00

Svētbrīdis skolēniem un skolas darbiniekiem

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
  Novembris 2017.
Kad Kas Info Kur

2.novembrī plkst.11.00

8.-9.kl.skolēnu dalība erudīcijas konkursā "Kurmis"

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna BJIC Cēsīs

4.novembrī no plkst.10.00

Sportiskas aktivitātes "Darām kopā"

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē

9.novembrī plkst.12.00

Skatuves runas konkurss 1.-9.kl. skolēniem

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolas zālē

10.novembrī plkst.11.00

Mārtiņdienas ieskandēšana

  Atbildīgais: sākumskolas skolotāja A.Sadovska klasēs

10.novembrī plkst.16.30

Lāpu gājiens uz kritušo karavīru kapiem

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Raiskumā

13.novembrī no plkst.11.00

Skolēnu dalība Lāčplēša dienai veltītajā skrējienā "Apkārt Rozulai"

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Rozulā

13.novembrī plkst.18.00

Literāra kompozīcija Cēsu 2.pamatskolas 5.-6.kl.skolēnu izpildījumā

  Atbildīgais: skolotāja V.Driļevska skolas zālē

15.novembrī no plkst.10.00

Skolēnu dalība sportiskajās aktivitātēs "Nāc un sporto sev par prieku"

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma arēnā Rīga

16.novembrī plkst.13.40

Svinīga sanāksme veltīta Latvijas valsts 99.gadadienai

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

21.novembrī plkst.12.30

Jautrās stafetes 1.-4.kl.skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē

21.novembrī plkst.13.30

Stafetes ar basketbola elementiem 5.-9.kl.skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē

22.novembrī no plkst.8.30

Mācību ekskursija uz čipšu ražotni Ādažos

  Atbildīgais: skolotāja R.Zālīte Ādaži

23.novembrī no plkst.10.00

Vēstures stunda 6.-9.kl.skolēniem Cēsu muzejā

  Atbildīgais: skolotāja K.Lazdāne Cēsis

25.novembrī no plkst.11.00

Skolēnu dalība BOCCIA sacensībās

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Valmieras 2.vidusskolā

27.novembrī plkst.18.00

Rotaļu stunda 1.-4.kl.skolēniem 

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē

29.novembrī plkst.17.00

Skolēnu dalība egles iedegšana sarīkojumā

  Atbildīgais: internāta skolotāji Raiskuma parkā
  Oktobris 2017.
Kad Kas Info Kur

16.-20.oktobris

Labo darbu nedēļa

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolā un tās apkārtnē

18.oktobrī no plkst.11.00

1.-9.kl.skolēnu projektu darbu aizstāvēšana

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolas zālē

2o.oktobrī no plkst.11.oo

Vecāku diena, vecāku kopsapulce

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolā

4.oktobrī plkst.14.30

Tikšanās ar dziedātāju Sabīni Berezinu.

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

4.oktobrī plkst.10.00

Mācību ekskursija 1.-4.kl. Vaidavas keramikas darbnīcā

  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji Vaidava

5.oktobrī no plkst.9.50

Mācību ekskursija 7.-8.kl.skolēniem uz Straupes pienotavu

  Atbildīgais: skolotājas I.Kalniņa, D.Dumpe Straupe

9.-12.oktobris

Šautriņu mešanas sacensības 1.-9.kl.skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē

11.oktobrī plkst.18.00

9.kl.skolēniem "Kā rakstīt dzeju"Tikšanās ar dziesminieku V.Atālu.

  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Cēsu bibliotekā

12.oktobrī no plkst.12.00

Pārgaujas novada skolu skolēnu komandām veselīga uztura praktikums.

  Atbildīgais: mājturības skolotāji skolēnu virtuvē

3.-5.oktobris

Projektu nedēļa

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolā
  Septembris 2017.
Kad Kas Info Kur

13.septembrī plkst.16.00

Skolēnu dalība netradicionālas dzejas sacensībās "Dzejas slams bērniem"

  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Cēsu bibliotekā

15septembrī

Reklāmas izdevumi par mācību pārgājienu "Apmeklē arī Tu!"

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolā

19.septembrī plkst. 11.00

Izrādes "Emīls un Berlīnes zēni" apmeklēšana

  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji Valsts leļļu teātris Rīgā

19.-21.septembris

Vieglatlētikas sacensības 1.-9.kl. skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma skolas apkārtnē

20.septembrī plkst.14.00

Tematiska tikšanās ar dzejnieku Andri Akmentiņu "Kā rakstīt dzeju?"

  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Cēsu bibliotekā

27.septembrī plkst.13.00

Teātra izrādes "Kā kļūt par varoni? " apmeklējums

  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji CATA kultūras namā

27.septembrī plkst.18.00

Muzikāli literāra  tikšanās ar dziesminieku Valdi Atālu.

  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Cēsu bibliotekā

25.-29.septembris

Rudens ražas izstāde

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas vestibilā

28.septebrī plkst.16.00

Miķeļdienas tirgus

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālēs

7.septembrī no plkst.11.00

Skolas lielais pārgājiens

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Raiskuma pagastā un Cēsīs

9.-10.septembris

Skolēnu dalība sporta spēlēs "Mēs varam"

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma J.Daliņa stadions Valmierā
  Augusts 2017.
Kad Kas Info Kur

PIRMDIEN, 04.09.2017. plkst. 11.30

Zinību diena 2017. 

 

Sirds vasarai ardievas pamāj, uz skolu man jāiet rīt.. 


 Atbildīgais: H.OPINCĀNE, B.DUŅĒNA
Skolas pasākumu zālē
  Jūnijs 2017.
Kad Kas Info Kur

 9.klašu IZLAIDUMS. 07.06.2017. plkst.14.00

53.izlaidums

  Atbildīgais: H.OPINCĀNE, B.DUŅĒNA Skolas pasākumu zālē
  Maijs 2017.
Kad Kas Info Kur

26.maijs 2017.  no plkst. 11.00 līdz 15.00

Atvērto durvju diena. 

   

17.maijā plkst.13.30

Piedzīvojumu diena kopā ar Jaunajiem Daugavas vanagiem

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas apkārtnē

18.maijā plkst.12.30

Tematisks pasākums apsolventiem "Lai izdodas!"

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolas zālē

19.maijā no plkst.7.00

Mācību ekskursija 9.klašu skolēniem  Tartu pilsētā

  Atbildīgais: skolotājas J.Vaļicka, I.Kozlovska Tartu

20.maijā no plkst.10.00

Sarkanā krusta Cēsu nodaļas jauniešu organizētās Pirmās palīdzības sacensības

  Atbildīgais: direktore H.Opincāne, A.Bruņinieks skolas apkārtnē

23.maijā no plkst.9.00

Mācību ekskursija sākumskolas skolēniem "Līgatnes dabas takas"

  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji Līgatne

24.maijā no plkst.8.30

Mācību ekskursija 6.-9.kl.skolēniem "Vide kāpu zonā"

  Atbildīgais: skolotāja I.Kalniņa, D.Martinsone Tūjas jūrmala

26.maijā no plkst.8.30

Mācību ekskursija mācību olimpiāžu dalībniekiem un skolēniem, kuri sasnieguši lielāko izaugsmi ikdienas mācību darbā.

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde  

27.maijā no plkst.11.00

Aizraujošas dinamiskas aktivitātes "1.2.3...,eju meklēt drīz"

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolā un skolas apkārtnē

30.maijā plkst.15.00

Skolēnu dalība Pārgaujas novada pašvaldības pasākumā "Tiem, kas labi mācās"

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde Straupes kultūras namā

31.maijā plkst.11.00

Mācību gada noslēguma pasākums "Lecam vasarā!"

  Atbildīgais: direktore H.Opincāne skolas zālē

3.maijā plkst.11.45

Skolas apkārtnes sakopšanas talka

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas apkārtnē

4.maijā plkst.11.30

Svinīga uzruna "Uzdevumi šodien-Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā!"

  Atbildīgais: direktore H.Opincāne skolas zālē

5.-17.maijs

Eiropas Savienības valstu galvaspilsētas- izstāde ar uzdevumu.

  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā

7.maijā no plkst.10.00

Skolēnu dalība jautrajās stafetēs

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Valmieras 2.vidusskolā

11.-13.maijs

Skolēnu dalība  Baltijas valstu skolēnu draudzības forumā.

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Haapsalu speciālajā internātskolā

14.maijā no plkst.11.00

Sportiskas aktivitātes "Zīmju labirinti"

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas apkārtnē
  Aprīlis 2017.
Kad Kas Info Kur

7.aprīlī no plkst. 12:45

"Izpēti,izzini, noskaidro"  mobilās demonstrāciju laboratorijas apmeklējums 7.-9.kl.skolēniem

  Atbildīgais: matemātikas skolotāja I.Kalniņa Stalbes vidusskolā

5.aprīlis no plkst. 16:00

Ūdensprieki vizuālās mākslas konkursa "Es dzīvoju pie jūras " dalībniekiem.

  Atbildīgais: vizuālās mākslas skolotāja L.Kraveca Priekuļos

4.-5.aprīlis

 Volejbola sacensības 6.-9.kl. skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē

4.aprīlī plkst.10.00

7.-9.kl.skolēnu dalība dabaszinību un ģeogrāfijas olimpiādē

  Atbildīgais: skolotāja V.Barbāne Spāres internātpamatskolā

8.aprīlī no plkst.11.00

Spēlējam Lieldienas "Gaismas uzvara!"

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas apkārtnē

13.aprīlī no plkst.9.30-14.30

Amatas novada logopēdu un speciālo pedagogu metodiskās apvienības pasākums

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolas zālē

19.aprīlī plkst.16.15

6.-9.kl.meitenēm saruna ar kosmētikas speciālisti Ē.Ozoliņu "Mans vizuālais tēls- mana vizītkarte"

  Atbildīgais: internāta skolotāja D.Eihenbauma skolas zālē

20.aprīlī np plkst.11.30

Skolas apkārtnes sakopšanas talka

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas apkārtnē

22.aprīlī no plkst.10.00

Skolas komandas dalība jautrajās stafetēs "Lieldienu zaķis"

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Valmieras 2.vidusskolā

24.-25.aprīlis

Sacensības šautriņu mešanā 1.-9.kl.skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē

26.aprīlī no plkst.9.00

Mācību ekskursija 5.-9.kl.skolēniem

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Rīga

28.aprīlī plkst.10.00

Pārgaujas novada 2.klašu skolēnu tikšanās

  Atbildīgais: sākumskolas MK skolotāji skolā un tās apkārtnē

27.aprīlī

"Zinātnes diena skolā!"

  Atbildīgais: skolotājas I.Kalniņa, R.Zālīte skolā

3.aprīlī plkst. 19.20

Balles deju kluba "Reveranss" dejotāju koncerts

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
  Marts 2017.
Kad Kas Info Kur
28.martā plkst.14.00 Tikšanās ar Geto Games komandu.  Atbildīgais: internāta skolotājas U.Plūme, L.Sniedzāne skolas zālē
27.martā plkst.14.30 Genocīda upuru piemiņas pasākums 5.-9.kl.skolēniem.Tikšanās ar Alvi Jansonu  Atbildīgais: skolotāja V.Driļevska  
27.martā plkst.19.15 Vokālā ansambļa "Laika ritmi" koncerts  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna  
26.martā no plkst.11.00 Sportiskas aktivitātes "Vieniņ, vieniņ, kas tas vieniņ,- leciņ, lieniņ, ijiņ, skrejiņ!"  Atbildīgais: internāta skolotāji  

22.martā

Mācību ekskursija 7.-9.kl.skolēniem "Tālākizglītības iespējas Rankā manā profesijā "

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna  
20.-31.marts Neklātienes konkurss "Rozes gars"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas zālē
10.martā no plkst.14.00 Tīrības pēcpusdiena "Viss kārtībā!"  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
10.martā plkst.11.00 Vecāku dienas pasākums  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
9.martā no plkst.11.00 Mācību ekskursija konkursa "Barikāžu dienas " uzvarētājiem  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde  
8.-9.marts Skolēnu radošo darbu izstāde  Atbildīgais: mājturības skolotāji skolas zālē
8.martā no plkst.14.00 Velosipēda vadītāja apliecības iegūšanas pārbaudījumi.  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
3.martā 8.,9.kl.skolēniem mācību ekskursija"Izzini ražošanas procesus un tālākizglītības iespējas".  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna  
1.-10. marts Neklātienes konkurss " Ūdenskrātuvju daudzveidība"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle  
  Februāris 2017.
Kad Kas Info Kur

11.februārī no plkst.11.00

"Apslēptās mantas meklējumi"

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolā un tās apkārtnē

13.februārī no plkst.14.00

6./7.kl. skolēniem gatavošanās startiem "Gladiatoru cīņās"

  Atbildīgais: internāta skolotāja U.Plūme Valmieras sporta kompleksā

14.februārī plkst.17.00

Vakarēšana ar dziesmu

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

15.-28.februāris

Neklātienes konkurss "Zīmes un simboli manā dzīvē"

  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā

16.februārī plkst.13.00

Teātra izrādes "Tiks un Taks" apmeklējums

  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji CATA kultūras namā

17.februārī plkst.19.00

8.kl.skolēniem teātra izrādes "Mazais princis"apmeklējums

  Atbildīgais: internāta skolotāja I.Kalniņa Valmieras k/c

20.februārī plkst.18.00

Latviešu rotaļu stunda sākumskolas skolēniem 

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē

22.februārī plkst.10.00

Skolēnu dalība skatuves runas konkursā

  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Cēsu BJI centrā

22.februārī plkst.16.16

6.-9.kl.meitenēm "Mans vizuālais tēls- mana vizītkarte"

  Atbildīgais: skolotāja D.Eihenbauma skolas zālē

24.februārī plkst.17.00

Skolēnu dalība novada sporta pasākumā "Sporta laureāts 2016"

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Stalbes kultūras namā

25.februārī no plkst.10.00

Skolēnu dalība Vidzemes zonas BOCCIA sacensībās

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Cēsu 2.pamatskolā

1.februārī plkst.16.15

Tikšanās ar Ģirtu Vilni "Stāsti par Indonēziju un Maroku"

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

2.februārī plkst.16.15

Tematisks pasākums 1.-4.kl.skolēniem "Sveču diena klāt!"

  Atbildīgais: internāta skolotāja B.Metāla skolas zālē

2.februārī plkst.11.00

5.-9.kl. skolēnu dalība radošajā dienā "Pārvērtības"

  Atbildīgais: vizuālās mākslas skolotāja L.Kraveca Cēsu BJI centrā

2.februārī plkst.19.00

Amatierteātra izrāde "Pifa piedzīvojumi"

  Atbildīgais: skolotāja I.Kalniņa skolas zālē

8.februārī no plkst.11.00

Metenītis mūsu skolas pagalmā!

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma skolas apkārtnē

9.februārī no plkst.18.00

Nāciet bērni ciemoties

Metenīša vakarā!

  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās

10.februārī plkst.11.00

Karjeras izglītība 8.un9.kl.skolēniem. Mācību ekskursija uz ražošanas uzņēmumu "Evopipes" 

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Jelgava

1.-15.februāris

Neklātienes konkurss "Iepazīsti slavenību biogrāfijas"

  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
  Janvāris 2017.
Kad Kas Info Kur

17.-31.janvāris

Neklātienes konkurss "Pulksteņi"

  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā

19.janvārī plkst.17.00

Barikāžu laiku atceroties

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

23.-30. janvāris

BOCCIA sacensības 1.-9.kl. skolēniem

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē

26.janvāris

Skolēnu ar labiem sasniegumiem 1.semestra mācību darbā pieņemšana pie skolas administrācijas

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolotāju istabā

28.-29.janvāris

Radošās darbnīcas skolēniem "Sveču laiks" un izstāde

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas vestibilā

31.janvāris plkst.12.00

4.-9.kl. skolēnu dalība radošo darbu lasījumos

  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika, J.Vaļicka, R.Liepiņa Straupes pamatskolā

14.janvārī no plkst.11.00

Ziemas prieki

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas apkārtnē

15.janvārī plkst.16.15

Latviešu karaoke

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē

9.-13.janvāris

Literāra spēle-konkurss 1.-4.kl."Zaķīts mans, zaķīts mans"

  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā

16.janvārī plkst.18.00

Latviešu rotaļu stunda 1.-5.kl.

  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē

16.-19.janvāris

Neklātienes konkurss  5.-9.kl "Barikāžu laiks 1991.gadā"

  Atbildīgais: internāta skolotāji klasēs

9.-13.janvāris

Krāsainā nedēļa "Varavīksne"

  Atbildīgais: vizuālās mākslas skolotāja L.Kraveca skolā

29.janvārī no plkst.10.00

Sveču radošā darbnīca

  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās
  [2007]   [2008]   [2009]   [2010]   [2011]   [2012]   [2013]   [2014]   [2015]   [2016]   [2017]   [Iepriekš 2018]   [Turpmāk 2018]
  Pirmdiena,
    19.februāris 2018    
Admin
2007 © Raiskuma internātpamatskola–rehabilitācijas centrs
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR