Vizītkarte
Par skolu
Darbinieki
Pulciņi
Pašnovērtējums
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
Kalendārs
Projekti
Iepirkumi
Kalendārs - arhīvs Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
  [2007]   [2008]   [2009]   [2010]   [2011]   [2012]   [2013]   [2014]   [2015]   [2016]   [2017]   [Iepriekš 2018]   [Turpmāk 2018]
  Decembris 2016.
Kad Kas Info Kur

21.decembrī plkst 9.00

Baltā stunda

  Atbildīgais: dzīves mācības skolotājas klasēs
21.dacembrī plkst.10.00

Svētbrīdis

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

20.decembrī plkst.16.30

Ziemassvētku eglīte

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē

19.decembrī no plkst.15.30

Bluķa vakars

  Atbildīgais: internāta skolotāja D.Narvile skolas apkārtnē
15.decembrī plkst.14.30

Tematisks pasākums 1.-5.kl. skolēniem "Rūķi ciemos nāk!"

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
12.decembris

Tematisks pasākums "Mūsu skolai 59!"

  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolā
7.decembrī plkst. 15.00

Radošā tikšanās Ungurmuižā

  Atbildīgais: skolotāja L.Kraveca Ungurmuižā
6.decembrī plkst.16.30

1.-5.kl.skolēnu dalība Ziemassvētku eglītes iededzināšanā.

  Atbildīgais: internāta skolotāji Raiskuma parkā
6.decembrī plkst. 13.00

Izrādes "Kraukšķītis" apmeklējums

  Atbildīgais: skolotāja I.Kalniņa CATA kultūras namā
5.-12.decembris Mūzikas un mākslas nedēļa
Ziemassvētku apsveikumu konkurss
  Atbildīgais: pamatskolas MK, skolotāja L.Kraveca skolā
3.decembrī no plkst. 10.00

Piparkūku darbnīca

  Atbildīgais: internāta skolotāja R.Liepiņa skolēnu virtuvē
  Novembris 2016.
Kad Kas Info Kur
30.novembrī 8.-9.kl. skolēniem mācību ekskursija "Lēmējvara Latvijā"  Atbildīgais: vēstures skolotāja K.Lazdāne Latvijas Republikas Saeimā
26.novembris no plkst. 10.00 Skolēnu dalība Vidzemes zonas BOCCIA sacensībās  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Valmieras 2.vidusskolā
24.novembrī no plkst.10.00 Skolēnu dalība Pārgaujas novada skolu skatuves runas konkursā  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Stalbes vidusskolā
21.novembrī plkst.15.30 8.-9.kl.skolēniem "Vēsturiskas liecības par karavīru bruņojumu". Tikšanās ar Cēsu Instruktoru skolas darbinieku.  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
17.novembrī plkst.11.30 Svinīgā sanāksme veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai.  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna sarīkojumu zālē
16.novembrī plkst.14.00 Skolēnu tikšanās ar grāmatas "Nindzja Timijs"autoru zviedru rakstnieku Henriku Tammu.  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle Cēsu bibliotekā
15.novembrī plkst.11.40 "Mēs būsim tā, kā balta svītra karogā" Tikšanās ar Dr. hist.Tāli Vigo Pumpuriņu  Atbildīgais: vēstures skolotāja K.Lazdāne skolas mazajā zālē
15.novembrī no plkst.10.00 Skolas skatuves runas konkurss 1.-9.kl.skolēniem  Atbildīgais: skolotājas A.Tīlika, J.Vaļicka skolas zālē
12.novembrī no plkst.11.00 Velorallijs "Pārbaudi sevi!"  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas apkārtnē
11.novembrī plkst.12.00 Skolēnu dalība tradicionālajā Lāčplēša dienai veltītajā skrējienā "Apkārt Rozulai"  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Rozulā
11.novembrī plkst.16.30 Lāpu gājiens uz pieminekli Brīvības cīņās kritušajiem karavīriem Raiskuma kapos  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Raiskuma kapos
10.novembris 2016.

Mārtiņdienas ieskandēšana

  Atbildīgais: skolotāja R.Liepiņa skolā
10.novembrī plkst.17.20 Tematiska nodarbība 1.-5.kl.skolēniem "Mārtiņdienas tradīcijas"  Atbildīgais: internāta skolotāja U.Plūme skolas zālē
10.novembrī plkst.13.00 4./5.kl.skolēniem tematiska pēcpusdiena "Stāsti par karogu" un dalība lukturīšu darināšanas darbnīcā  Atbildīgais: skolotāja K.Lazdāne Cēsu vēstures un mākslas muzejā
9.novembris 2016.

Skolēnu dalība bērnu un jauniešu sporta festivālā "Nāc un sporto sev par prieku!"

  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Rīgā, Vidzemes olimpiskajā centrā
3.novembrī Konkurss "Krišjānis Barons-tautas kultūras vērtību apkopotājs"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
3.novembrī plkst.15.15 6.-9.kl.skolēniem saruna "Mana atbildība"ar valsts policijas pārstāvi  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
1.novembris 2016.

6.-8.kl.skolēnu dalība konkursā-meistarklasē "Gatavo trīs"

  Atbildīgais: mājturības skolotāja I.Gailīte Stalbes vidusskolā
  Oktobris 2016.
Kad Kas Info Kur
1.oktobrī no plkst.10.00 Sportiskas aktivitātes "Raiti riti rudenī"  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
5.oktobrī plkst.12.20 Starptautiskajai skolotāju dienai veltīts pasākums "Brīnumainās pārvērtības"  Atbildīgais: skolotāja I.Kalniņa un 8.a klase skolas zālē
5.oktobrī plkst.14.30 Boccia spēles čempionāts starp skolēnu un skolotāju komandām  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma skolas zālē
6.oktobrī no plkst.10.30 Mācību ekskursija 4./5.kl.skolēniem uz dzīvnieku patversmi "Lācīši" un Āraišu ezerpili.  Atbildīgais: skolotājas S.Kārkliņa, A.Jānelsiņa Drabeši
11.-13.oktobris Projektu dienas  Atbildīgais: dzīves mācības skolotāji skolā
11.oktobrī no plkst.11.00 Mācību ekskursija 6.b un 9.b kl. skolēniem "Neba maize pati nāca..."  Atbildīgais: skolotājas I.Kalniņa, D.Dumpe Drabeši, Āraišu dzirnavas
19.oktobrī plkst.13.00 4./5.kl.skolēniem izrādes "Šreks cīnās par Fionu" apmeklējums  Atbildīgais: skolotājas S.Kārkliņa, A.Jānelsiņa Stalbes k/n
03.oktobris 2016. Vecāku diena
  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolā
  Septembris 2016.
Kad Kas Info Kur
8.septembrī no plkst.11.00 Skolas lielais pārgājiens  Atbildīgais: dzīves mācības skolotājas brīvā dabā
10.un 11.septembrī Skolēnu dalība sporta aktivitātēs "Mēs varam"  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Valmierā
12.-16.septembris Dzejas svētki skolā  Atbildīgais: skolotājas A.Tīlika, J.Vaļicka skolā
26.-30.septembris Ražas nedēļa, puķu un dārzeņu izstāde "Manā dārzā aug..."  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolā
29.septembrī no plkst.16.00 Miķeļdienas tirgus
" Ražots Raiskumā"
  Atbildīgais: internāta skolotājas B.Metāla, S.Jonāse skolas zālēs
15.septembrī plkst.11.00 Skolēnu dalība literārajā konkursā-plenērā  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika K.Skalbes muzejā
20.-22.septembris Vieglatlētikas sacensības 1.-9.kl.skolēniem  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta laukumā
23.septembrī plkst.7.30 "Labrīt Olimpiskās dienas rītā!"  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma skolas zālēs
  Augusts 2016.
Kad Kas Info Kur
01.09.2016. plkst. 11.30 Zinību diena
plkst. 11.30 gaidām skolēnus un vecākus uz 2016./2017. mācību gada pirmo mācību stundu
  Mazs kociņš pāraug savu dēstītāju.
Un vētra – vēsmu, savu vēstītāju
Kam pāri pāraugt tev?
Sev.
/Imants Lasmanis/
 Atbildīgais: Atbildīgais: Direktore H.Opincāne
Skolas pasākumu zālē
  Maijs 2016.
Kad Kas Info Kur
18.maija-4.jūnijam Absolventu dāvinājumi skolai  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
18.maijā Mācību ekskursija 2.un 4.klasei "Mini zoo", Dainu kalns, Turaida  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji More, Sigulda
19.maijs Mācību ekskursija 3.un 3./4.kl. skolēniem z/s "Salmiņi"  Atbildīgais: sākumskolas skolotāji ,More
19.-21.maijs Baltijas valstu skolēnu draudzības forums  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma skolā
23.maijā 6.un9.kl.skolēniem mācību ekskursija "Vide kāpu zonā"  Atbildīgais: skolotājas I.Kalniņa, D.Dumpe Tūjas jūrmala
24.maijā plkst.10.00 "Latgale-zilo ezeru zeme",konkurss 5.-9.kl.skolēnu erudīcijai  Atbildīgais: māc.pr-tu metodiskā komisija skolas zālē
24.maijā no plkst.13.30 Ekskursija vides pulciņa un dabaszinību olimpiādes dalībniekiem.  Atbildīgais: skolotāja I.Mazure Atpūtas komplekss "Rakši"
25.maijā plkst.17.20 Tematisks pasākums absolventiem "Lai izdodas!"  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
26.maijā no plkst.9.30 Skolēnu tālākizglītības iespējas SIVA  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Jaundubulti
27.maijā plkst.11.00 Pateicības dienas pasākums "Sirsnīgas sarunas"  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
4.maijā no plkst.9.00 "Baltā galdauta" svētki  Atbildīgais: skolotāja M.Pakule skolā
5.-17.maijs Eiropas Savienības valstu galvaspilsētu karuselis- izstāde ar uzdevumu  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
10.maijā no plkst.9.00 Mācību ekskursija 3.kl. Bērnu zinātnes centrā "Z(in)oo"  Atbildīgais: skolotāja S.Kārkliņa Cēsis
10.maijā no plkst.13.30 Karjeras izglītības pasākums 4.un5.klasēm "Ugunsdzēsības un glābšanas dienests"  Atbildīgais: skolotājas U.Plūme, V.Rone Cēsis
11.maijā plkst.14.00 Florbola komandu sacensības.  Atbildīgais: skolotāja D.Eihenbauma Stalbes vidusskolas sporta zālē
13.maijā no plkst.10.00 Karjeras izglītības pasākums 4.un 5.klašu skolēniem dalība "Meža dienas"pasākumā.  Atbildīgais: skolotājas V.Rone un L.Sniedzāne Priekuļu biatlona trasē
16.maijā no plkst.9.00 Sajūtu pārbaude "Sajūtu parkā" "Gladiatoru cīņu"dalībniekiem  Atbildīgais: skolotāja I.Kalniņa Valmiera
4.jūnijā plkst. 14.00 SALIDOJUMS  SALIDOJUMS 2016.gada 4.jūnijā plkst. 14.00

ierašanās un skolas apskate no plkst. 10.30

SĪKĀK - sadaļā AKTUALITĀTES
 Atbildīgais: H.OPINCĀNE, B.DUŅĒNA
Skolas pasākumu zālē
  Aprīlis 2016.
Kad Kas Info Kur
30.marts-6.aprīlis Konkursa "Gudrs vēl gudrāks"2.neklātienes kārta  Atbildīgais: 5.-9.kl.MK skolotāji skolā
1.aprīlī plkst.12.30 Sportiskas aktivitātes"Pusnopietni puspajokam"  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma zālē
2.aprīlī plkst.11.00 Skolēnu dalība Latvijas bērnu un invalīdu Boccia čempionātā  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma Ozolniekos
6.aprīlī plkst.15.10 Neklātienes ceļojums uz Tenerifi  Atbildīgais: skolotāja S.Kalvīte skolas zālē
4.-7.aprīlis Sacensības florbolā  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē
7.aprīlī plkst.10.00 Skolēnu dalība informātikas olimpiādē  Atbildīgais: skolotāja I.Kozlovska Priekuļu tehnikums
11.aprīlī plkst.12.00 Tālākizglītības iespējas 8.un9.kl.skolēniem profesionālās kvalifikācijas iegūšanai  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Katvaru skolā
12.aprīlī no plkst.8.20 Konkursa "Gudrs vēl gudrāks" 3.-klātienes kārta  Atbildīgais: 5.-9.kl.MK skolotāji skolas zālē
13.aprīlī plkst.17.20 Filma "Es esmu šeit",saruna par filmu  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
15.aprīlī plkst.10.00 Dalība angļu valodas olimpiādē 8.kl.  Atbildīgais: skolotāja S.Kalvīte Priekuļu vidusskola
19.aprīlī Amatas novada pedagoģiski medicīniskās komisijas vizīte  Atbildīgais: direktore H.Opincāne skolā
20.aprīlī no plkst.8.30 Mācību ekskursija 5.-9.kl.skolēniem  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Rīga
27.aprīlī plkst.10.00 Pārgaujas novada skolu 2.klašu skolēnu tikšanās  Atbildīgais: sākumskolas MK skolotāji skolā
21.aprīlī plkst.11.30 Skolas apkārtnes uzkopšanas talka  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas apkārtnē
25.-28.aprīlim Sacensības tīkla bumbā  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē
  Marts 2016.
Kad Kas Info Kur
2.-11.marts Neklātienes konkurss "Labas idejas radošiem cilvēkiem"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
2.martā plkst.9.00 6.kl.skolēnu dalība alternatīvajā dabaszinību olimpiādē  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde Stalbes vidusskolā
5.-6.marts no plkst.10.00 Lieldienu darbnīca  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās
9.martā no plkst.12.00 Tālākizglītības iespējas 8.un9.kl.skolēniem  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Katvaru internātskolā
8.-11.marts Skolēnu radošo darbu izstāde  Atbildīgais: mājturības skolotāji un skolotāja D.Rence skolas zālē un vestibilā
11.martā no plkst.11.00 Vecāku diena  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolā
17.martā plkst.11.00 Skolas darbinieku kopsapulce un tikšanās ar I.Baueri- piebaldzēnu dzīvesziņa rakstnieces skatījumā.  Atbildīgais: int.skolot.MK vadītāja I.Grote skolas zālē
22-31.marts Neklātienes konkurss "Austrumu arhitektūras pērles"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
30.martā plkst.18.00 Latviešu rotaļu un spēļu stunda 1.-4.kl.skolēniem  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
31.martā plkst.13.30 Tālākizglītības iespējas - tikšanās ar Alsviķu arodskolas pārstāvjiem  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
  Februāris 2016.
Kad Kas Info Kur
1.-7.februāris Sveču izstāde  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna dministrācijas stāvā
3.februārī plkst.15.00 Neklātienes ceļojums uz Ameriku. Stāsta Ģirts Vilnis  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
4.februārī plkst.13.00 1.-4.kl. skolēniem "Muzikāls stāsts par elektrību" stāsta un spēlē Didzis Rijnieks  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
5.februārī plkst.11.00 Izbraukuma izrāde "Mazā raganiņa"  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Stalbes kultūras namā
9.februārī plkst.14.30 6./7.kl.skolēnu treniņš "Gladiatoru cīņām"  Atbildīgais: internāta skolotāja S.Auziņa sporta centrs Valmierā
4.februārī plkst.12.00 5.-9.kl. skolēnu grupas dalība radošajā dienā "Mežģīnes dabā"  Atbildīgais: vizuālās mākslas skolotāja L.Kraveca Cēsu BJI centrā
10.-11.februāris Karjeras izglītībā- tikšanās ar SIVA darbiniekiem  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolā
10.februārī no plkst.11.00 "Vizi, vizi Metenīti!" 1.-9.kl.skolēniem atraktīvas atvadas no ziemas  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma skolas pagalmā
13.janvārī no plkst.10.00 Radošā darbnīca "Tev pieder mana sirds"  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās
15.februārī plkst.18.00 Latviešu spēļu un rotaļu stunda sākumskolas skolēniem  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
17.februārī no plkst.11.30 Karjeras izglītībā- iepazīšanās ar galdnieka profesiju  Atbildīgais: internāta skolotāji  
23.februārī plkst.13.00 Izrādes "Lielais noslēpums"apmeklējums sākumskolas skolēniem  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna CATA kultūras namā Cēsīs
25.februārī plkst.14.30 6./7.kl.skolēniem treniņš "Gladiatoru cīņām"  Atbildīgais: internāta skolotāja S.Auziņa sporta centrs Valmierā
27.februārī no plkst.10.00 Sportiskas aktivitātes "Viss notiek!"  Atbildīgais: internāta skolotāji sporta zālē
  Janvāris 2016.
Kad Kas Info Kur
5.-16.janvāris Literāra spēle-konkurss "Spēlē kopā ar Hariju Poteru"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
10.janvārī plkst.14.00 Lirika itāļu mūzikā un vēl šis tas par Itāliju.  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
12.janvārī no plkst.14.30 6.,7.kl.skolēnu dalība Gladiatoru cīņās.  Atbildīgais: internāta skolotāja S.Auziņa Valmieras sporta kompleksā
13.janvārī plkst.18.00 Latviešu rotaļu stunda 1.-4.kl.skolēniem  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
19.-30.janvāris Neklātienes konkurss "Būs bēši biešu burbuļi"  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
19.janvārī plkst.16.00 Izbraukuma izrādes "Lācēna Ziemassvētki" un "Mazā raganiņa"  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna Auciema t/n
20.janvārī plkst.15.00 Barikāžu notikumu atceres gadadiena.  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
25.-30.janvāris Tematiska nedēļa "Krāsu prieks"  Atbildīgais: MK vadītāji skolā
25.janvāris-5.februāris BOCCIA sacensības 1.-9.kl.skolēniem  Atbildīgais: sporta organizatori G.Timaškova,D.Eihenbauma sporta zālē
26.janvārī plkst.15.00 Skolēniem ar labiem sasniegumiem 1.semestra mācību darbā pieņemšana pie skolas administrācijas.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā I.Vilde skolotāju istabā
30.-31.janvāris no plkst.10.00 Radošās darbnīcas skolēniem "Sveču laiks"  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās
  [2007]   [2008]   [2009]   [2010]   [2011]   [2012]   [2013]   [2014]   [2015]   [2016]   [2017]   [Iepriekš 2018]   [Turpmāk 2018]
  Piektdiena,
    27.aprīlis 2018    
Admin
2007 © Raiskuma internātpamatskola–rehabilitācijas centrs
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR