Vizītkarte
Par skolu
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
Kalendārs
Projekti
Iepirkumi
Publiskie dokumenti
Kalendārs - arhīvs Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
  [2007]   [2008]   [2009]   [2010]   [2011]   [2012]   [2013]   [2014]   [2015]   [2016]   [2017]   [Iepriekš 2018]   [Turpmāk 2018]
  Decembris 2012.
Kad Kas Info Kur
21.12.2012. Baltā stunda




Ziemasvētku dievkalpojums (D.Ummere)
  Atbildīgais: dzīvesmācības skolotāji, B.Duņēna  
20.12.2012. Bluķa vilkšana


Koncertuzvedums "Vislielākā dāvana"


Ziemassvētku balle
  Atbildīgais: M.Pakule, I.Kalniņa, E.Giptere, B.D.  
19.12.2012. Rīgas Hanzas vidusskolas pārstāvju ciemošanās skolā  Atbildīgais: B.Duņēna  
19.12.2012. Klases vakari  Atbildīgais: Internāta skolotāji  
13.12.2012. Skolēnu darbu izstāde  Atbildīgais: Mājturības skolotāji Skolas vestibilā
15.12.2012. Deju kolektīva "Čiekurs"(Rīga) koncerts  Atbildīgais: B.Duņēna  
18.12.2012. Cēsu 2.vidusskolas radošā grupa ciemos pie 1.-4.kl.skolēniem  Atbildīgais: B.Duņēna  
18.12.2012. Pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa viesojas koncerta "Nāc līdzās Ziemassvētkos" dalībnieki  Atbildīgais: E.Giptere, R.Liepiņa Rīgas Melngalvju namā
07.12-20.12. Neklātienes konkurss "Pelēkie vilki"  Atbildīgais: Agita Nulle Bibliotēka
11.12.2012. Integratīvās mākslas festivāla "Nāc līdzās" lielkoncerts  Atbildīgais: Rita Liepiņa, Elita Giptere Rīgas Doma baznīcā
06.12.2012. Vīru runas "Cēsu rotas dibināšana"  Vada Zemessardzes 27.kājnieku bataljona Veterānu apvienības priekšnieks Jānis Bahmanis
 Atbildīgais: B.Duņēna
 
06.12.2012. Svētku egles iedegšana  Skolēnu dalība egles iedegšanas pasākumā Raiskuma parkā
 Atbildīgais: B.Duņēna
Raiskuma parkā
05.12.2012. Radošās darbnīcas sadarbībā ar Straupes pamatskolas skolēniem  Atbildīgais: Dace Putniņa 137.kab. (mazā zāle)
05.12.2012. Novusa sacensības 7.-9.kl.skolēniem  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
04.12.-13.12. Tematiskā nedēļa "Mūsu skola"  Konkurss "Es zinu savu skolu" (ar fotoorientēšanos)

Skolas Jubilejas avīzes izdošana

Skolas 55.Dzimšanas dienas svinības 13.12.2012.
 Atbildīgais: R.Liepiņa, V.Driļevska, J.Vaļicka
 
03.12.2012. Novusa sacensības 4.-6.kl.skolēniem  Atbildīgais: Gita Timaškova sporta zālē
02.12.2012. Kino pēcpusdiena  Atbildīgais: Ilze Kalniņa  
01.12.2012. Radošā darbnīca "Ziemassvētku rotas"  Atbildīgais: Internāta skolotāji  
  Novembris 2012.
Kad Kas Info Kur
28.novembrī plkst.13.30 "Jautrie starti "1.-4.kl. skolēniem  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
10.novembrī no plkst.10.00 1.-9.kl skolēniem sportiskas aktvitātes "Rudens vēji gaiļa astē".  Atbildīgais: internāta skolotāji sporta un aktu zālēs
11.novembrī plkst. 16.15 Kinovakars- latviešu mākslas filma "Latviešu stēlnieku stāsts".  Atbildīgais: internāta skolotāja S.Auziņa skolas zālē
14.novembrī no 10.50 1.-9.kl. skolēniem skatuves runas konkurss"Ievelc dziļā elpā savu Latviju".  Atbildīgais: skolotājas U.Plūme un A.Tīlika skolas zālē
16.novembrī plkst.11.40 Svinīga sanāksme veltīta Latvijas Valsts proklamēšanas 93.gadadienai.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
21.novembrī plkst.10.00 Pārgaujas novada skolu 1.-9.kl. skolēnu skatuves runas konkurss "Ievelc dziļā elpā savu Latviju".  Atbildīgais: latv.val. un literatūras skolotāja A.Tīlika skolas zālē
24.novembrī no plkst. 10.00 Radošā darbnīca "Pirkstiņdancis".  Atbildīgais: internāta skolotāji klasēs
09.11.2012. Skrējiens "Apkārt ROZULAI"  16 skolēnu dalība skrējienā "Apkārt Rozulai"
Atbilstoši klašu grupai skolēni veic;
1.5 km, 4,5 km vai 7 km.
 Atbildīgais: G.Timaškova, A.Sadovska
Pie Rozulas pamatskolas
9.novembrī plkst.8.45 Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens uz kritušo karavīru kapiem Raiskumā.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule un B.Duņēna Raiskuma kapos
6.novembrī plkst.12.00 2.-4.kl. skolēnu dalība sacensībās "Tautas bumbā".  Atbildīgais: skolotāja A.Sadovska Cēsu 2.pamatskolā
  Oktobris 2012.
Kad Kas Info Kur
25.oktobrī plkst.12.00 1.-4.kl.skolēnu dalība Radošajā dienā "BBB..ballle"  Atbildīgais: sākumskolas skolotāja S.Kārkliņa Cēsu bērnu un jauniešu centrā
26.oktobrī Laikraksta "Diena"konkurss 9.kl. skolēniem "Kas notiek?"  Atbildīgais: dr.v. izglīt. jomā M.Pakule skolā
26.oktobrī Vecāku diena  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolā
22.-25.oktobris "Pētam dabā" 1.-9.kl. skolēniem pastaigu nedēļa ar uzdevumiem.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas apkārtne
23.oktobrī plkst.19.30 5.-9.kl. skolēnu brauciens uz hokeja spēli  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova arēnā Rīga
21.oktobrī Skolēnu dalība sporta stafetēs "Rudens-2012"  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova Valmierā
15.-19.oktobris Tematiskā nedēļa 1.-9.klases skolēniem "Vienā angļu mierā"  Atbildīgais: angļu val. skolotājas A.Kalvīte, A.Kārkliņa skolā
16.oktobrī no plkst.8.20 Sacensības šautriņu mešanā mērķī 1.-9.kl.skolēniem.  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
2.oktobrī plkst.9.00 1.-4.kl. skolēnu dalība rudens krosā.  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova Cēsīs, Pipariņos
5.oktobrī plkst.12.20 Skolas darbiniekiem atklātā stunda sociālajās zinībās. Stundu vada 9.a klase  Atbildīgais: dir.v. izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
  Septembris 2012.
Kad Kas Info Kur
28.09.2012. Olimpiskā diena 7.30 Skolas zālē - vingrošana  10.00 Skolas zālē saruna ar neatkarīgajiem Saeimas deputātiem G.Rusiņu un J.Upenieku. Tēma - kas ir militārais dienests.Pēc sarunas zālē tikšanās skolas pagalmā. Kinologi ar apmācītiem suņiem un instruktori rādīs kā izjaukt un salikt ie  
6.septembris Dabas zinību stunda 1.-9.klasei "Mūsu rudens pārgājiens"   Atbildīgais: dir. v. izglīt. jomā B.Duņēna  
13.septembrī no plkst.10.40  Sporta diena 1.-9.kl. skolēniem  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova skolas sporta laukumā
8.,9.septembrī Skolēnu dalība sporta dienās "Mēs varam"  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova Valmierā
no 24.-30.septembrim Rudens ražas nedēļa, izstāde "Manā dārzā aug..."  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolā
26.septembrī plkst.16.00 Miķeļa tirgus 1.-9.klasei  Atbildīgais: dir.v. izglīt.jomā B.Duņēna skolā
29.septembrī no plkst.10.00 Radošā darbnīca "Miķelis"  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna klasēs
03.09.2012. plkst 11.00 Pirmā skolas diena  3.septembrī plkst. 11.00 skolas zvans aicina sākt 2012./2013.mācību gadu!

Labas sekmes mācībās!
 
  Jūnijs 2012.
Kad Kas Info Kur
12.jūnijā no plkst.7.00 Skolas darbinieku ekskursija uz Latgali.  Atbildīgais: skolas arodorganiz. priekšsēd. I.Vilde Latgale

8.jūnijā plkst.14.00

Devīto klašu izlaidums.  Atbildīgais: dir.v.izglīt. jomā B.Duņēna skolas zālē
  Maijs 2012.
Kad Kas Info Kur
31.maijā plkst.11.00 Pateicības dienas koncerts.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
29.maijs plkst.9.00 Eksāmens svešvalodā 9.klases skolēniem.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule 216.kabinets
18.maijā plkst.10.50 Pēdējā zvana svētki 9.kl.skolēniem.  Atbildīgais: dir.v.izgl.jomā M.Pakule zālē
19.maijā no plkst.11.00 Sportiskas aktivitātes "Nāc ar mani spēlēties".  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas teritorijā
23.maijā plkst.9.00  Eksāmens latviešu valodā 9.klases skolēniem.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule 225.kabinets
no 24.05-26.05 maijam Baltijas valstu skolēnu draudzības forums Raiskumā.  (Raiskums - Kauņa - Haapsalu)
 Atbildīgais: B.Duņēna, G.Timaškova
skolā
17.maijā no plkst.7.00 9.kl.skolēnu mācību ekskursija uz Ventspili.  Atbildīgais: skolotājas A.Tīlika, I.Mazure Venspils
17.maijā plkst.9.00 Ieskaite 3.klases skolēniem.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule 219.kabinetā
17.maijā plkst.9.00 Ieskaite dabaszinībās 6.klases skolēniem.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule 220.kabinetā
16.maijā plkst.14.00 Mācību ekskursija 4.,6.kl.skolēniem uz Āraišu ezerpili.  Atbildīgais: skolotāja B.Metāla Āraišu ezerpilī
13.maijā plkst.12.00 Brauciens uz Mātes dienai veltīto koncertu.Tenors Ints Birzkops  Sponsors - Cēsu uzņēmējs Renārs Sproģis
 Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna
VEFkultūras centrā
10.maijā no plkst.8.30 Mācību ekskursija uz zooloģisko dārzu 3.-5. un 6./8.kl. skolēniem.  Atbildīgais: skolotājas I.Kalniņa, A.Vasiļjeva Rīga
7.maijā plkst.15.00 Mūzikas stunda visiem-tikšanās ar Ziemeļlatvijas kameransambli "Livonija".  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
8.maijā plkst.14.30

Tavas tālākizglītības iespējas -Jūrmalas arodapmācības centra darbinieces S.Aberiņas saruna ar 7.-9.kl.skolēniem.

  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
9.maijā  plkst.10.00 Valsts pedagoģiski medicīniskās komisijas izbraukuma sēde Raiskumā.  Atbildīgais: direktore H.Opincāne skolā
3.maijā no plkst.11.00 Mācību ekskursija 9.klasēm uz stiklšķiedras rūpnīcu Valmierā.  Atbildīgais: skolotāja I.Mazure Valmierā
1.maijā no plkst.9.00 Sportisko un radošo aktivitāšu diena  Atbildīgais: d.v. izglīt. jomā M.Pakule skolā
  Aprīlis 2012.
Kad Kas Info Kur
25.aprīlī no plkst.8.30 Mācību ekskursija 1.-5.kl.
Mācību ekskursija 6.-9.kl.
  Mācību ekskursija 1.-5.kl. uz dabas muzeju Rīgā un vienkoču parku Līgatnē


Mācību ekskursija 6.-9.klašu skolēniem pa Vecrīgu, Rīgas Zooloģisko dārzu, Maritim Hotel.
 Atbildīgais: dir.v. izglītības jomā B.Duņēna
Rīgā
26.aprīlī no plkst.8.00 Dalība integratīvās mākslas festivāla "Nāc līdzās" lielkoncertā.   Atbildīgais: dir.v.izglītības jomā B.Duņēna Stradiņa universitātes aulā
26.aprīlī no plkst.11.00  1.-9.kl. skolēniem un skolas darbiniekiem skolas sakopšanas talka.  Atbildīgais: dir.v. saimniec. jautājumos J.Stepanovs skolas apkārtnē
21.aprīlī no plkst.11.00 Dalība "Lielajā talkā".  Atbildīgais: internāta skolotāji pagasta teritorijā
19.aprīlī plkst.17.00 Frizūru konkurss "Vējš matos".  Atbildīgais: dir.v. izglītības jomā B.Duņēna skolas zālē
19.04.2012. Pārgaujas novada skolu 2.klašu sadraudzības diena  Atbildīgais: Sākumskolas skolotāju metod.kom.  
18.aprīlī plkst.13.30 "Esi drošs vasarā"saruna ar 1.-9.kl. skolēniem, vada "Droša skola" dalībnieki.  Atbildīgais: dir.v.izglītības jomā B.Duņēna skolas zālē
15.aprīlī no plkst 10.00 Radošā darbnīca "Ziedi -mazās pļavu saules".  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās
14.aprīlī no plkst.11.00 "Dārgumu meklēšana" -orientēšanās brīvā dabā.  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas teritorijā
12.aprīlī plkst.12.00 Dalība skatuves runas konkursā.  Atbildīgais: Dir.v. izglītības jomā M.Pakule Cēsu bērnu un jauniešu interešu centrs
11.aprīlis plkst.12.00 3.a klases dalība starpnovadu sākumskolu projektu darbu konkursā "Mazs cinītis gāž lielu vezumu".  Atbildīgais: sākumskolas skolotāja S.Kārkliņa Priekuļu vidusskolā
11.aprīlī plkst.14.30  Saruna 6.-9.kl. skolēniem "Daba un profesijas", ar Ziemeļvidzemes virsmežniecības mežzini Raimondu Mežaku.   Atbildīgais: dir.v. izglītības jomā B.Duņēna skolas zālē
4.aprīlī no plkst. 14.20 Sacensības "Tīkla bumbā" 5.-6.kl. skolēniem.  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
2.-15.aprīlim Lieldienu radošo darbu izstāde.  Atbildīgais: dir.v.izgl.jomā B.Duņēna skolas vestibilā
2.aprīlis no plkst.15.20

Sacensības volejbolā 7.-9.kl. skolēniem.

  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
  Marts 2012.
Kad Kas Info Kur
31.martā no plkst.10.00 Radošā darbnīca " Uz galda balts, nokrīt zemē dzeltens".  Atbildīgais: internāta skolotāji klasēs
23.martā plkst.10.00 Dalība starpnovadu angļu valodas olimpiādē 8.klasēm.  Atbildīgais: skolotāja V.Driļevska Priekuļu vidusskolā
24.martā no plkst.10.00 "Raibā sestdiena" - sportiskas aktivitātes 1.-9.klasei.  Atbildīgais: internāta skolotāji sporta un aktu zālēs
28.martā plkst.10.00 Skolēnu dalība starpnovadu sākumskolas olimpiādē.  Atbildīgais: sākumskolas skolotāja U.Plūme Priekuļu vidusskolā
15.martā plkst.9.00 Skolas darbinieku kopsapulce.  Atbildīgais: direktore H.Opincāne skolas zālē
20.martā plkst. 14.00 Skolēnu dalība reģionālajā integratīvās mākslas festivālā  "Nāc līdzās".  Atbildīgais: direktora vietniece izglītības jomā B.Duņēna Valmieras kultūras centrā
9.martā no plkst. 11.00

Vecāku diena:skolēnu muzikāls sveiciens,
mīti un patiesība-saruna ar "Latvijas lepnumu-2012", lāču mammu Velgu Vītolu.

  Atbildīgais: direktora vietnieks izglītības jomā B.Duņēna skolā
8.martā no plkst.10.50 1.-9.kl. skolēnu projektu darbu prezentācija.  Atbildīgais: direktora vietnieks izglītības jomā M.Pakule skolas zālē
7.martā plkst.10.00 Dalība starpnovadu latviešu valodas un matemātikas olimpiādē 3.klasei.  Atbildīgais: sākumskolas skolotāja S.Kārkliņa Priekuļu vidusskolā
7.martā plkst.10.00 Dalība starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 5.,7.,9.kl meitenēm un 6.-9.kl. zēniem.  Atbildīgais: mājturības skolotāja I.Pureniņa Priekuļu vidusskolā
3.marts 2012. Deju kolektīva "Čiekurs" koncerts  Pie mums viesojas tautas deju kolektīvs „Čiekurs” no Rīgas. Mākslinieciskā vadītāja Ineta Bērziņa, - jaunieši un vidējās paaudzes dejotāji.
 Atbildīgais: B.Duņēna
skolas zālē
  Februāris 2012.
Kad Kas Info Kur
no 21.-23.februārim Skolēnu projektu darbu izstrāde.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule skolā
22.februārī plkst.12.00 "Ceļš uz profesiju" Saruna 5.-9.kl. skolēniem ar Ievu Kalvi,  Biznesa augstskolas "Turība"docenti.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
23.februārī plkst.18.00 Tematiska diskotēka "Reklāmas noslēpumi".  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
25.februārī no plkst.11.00 "Raibā sestdiena-protu, protu".  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas zālē
28.februārī no plkst. 16.00 "Vizu,vizu, Metenīti, no kalniņa lejiņā".  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas teritorijā
6.-20.februāris Erudīcijas konkursa "Es vidē un sabiedrībā" 3. kārta  - Kultūra, māksla, sports.  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā M.Pakule skolā
15.februārī plkst. 10.40

Tākizglītības iespējas pēc 9.kl.absolvēšanas, iepazīšanās ar profesionālo izglītību Carnikavas speciālajā internātskolā 7.-9.kl.

  Atbildīgais: dir.v.izglīt. jomā B.Duņēna Carnikavas speciālajā internātskolā
16.februārī plkst.10.40 Tālākizglītības iespējas pēc 9.kl.absolvēšanas, iepazīšanās ar profesiju ieguvi Spāres speciālajā internātskolā.  Atbildīgais: dir.v.izgl.jomā B.Duņēna Spāres speciālajā internātskolā
14.februārī plkst.15.20 BOCCIA turnīrs 1.-4.kl. skolēniem.  Atbildīgais: sporta skolotāja G .Timaškova sporta zālē
14.februārī plkst.12.30

1.-4.kl skolēniem -Anekdotes ikdienā - izspēlēšana. 

  Atbildīgais: Sākumskolas metodiskā komisija skolas zālē
7.-8.februāris plkst.14.30 BOCCIA turnīrs 5.-9.kl. skolēniem.  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
9.februārī plkst.18.00 Tematisks atpūtas vakars "Mana sirsniņa"  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
11.februārī no plkst.10.00 Radošā darbnīca "Torte".  Atbildīgais: internāta skolotāji skolas ēdamzālē
4.februārī no plkst.10.0 Radošā darbnīca "Riņķa dancis"  Atbildīgais: internāta skolotāji klašu telpās
6.februāris plkst.17.00 Erudīcijas konkursa "Es vidē un sabiedrībā" 2. kārtas noslēgums.  Atbildīgais: dir.v. izglī. jomā M.Pakule skolas zālē
no 1.-5.februārim Sveču izstāde.  Atbildīgais: int. skolotāji D.Eihenbauma, L.Vāpa skolas vestibilā
2.februārī plkst.11.40 Vārdnīcu stunda bibliotekā.  Atbildīgais: bibliotekāre A.Nulle skolas bibliotekā
2.februārī plkst.12.00 Dalība radošajā dienā "Garāža" 5.-9.kl skolēniem  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna CēsuBJC
  Janvāris 2012.
Kad Kas Info Kur
30.janvārī plkst.10.00 Dalība starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 5.-9.kl. skolēniem.  Atbildīgais: latv.val. un literatūras skolotāja A.Tīlika Priekuļu vidusskola
18.janvārī no plkst.10.00 Radošā darbnīca 1.-9.kl. skolēniem "Sveču darināšana"  Atbildīgais: internāta skolotāji mācību telpās
24.janvārī plkst.10.00  Dalība radošo lasījumu konkursā 5.-9.kl. skolēniem.  Atbildīgais: skolotāja A.Tīlika Stalbes vidusskolā
25.janvārī plkst.16.15 "Nekā nav neiespējama šajā pasaulē" vakara sarunas 1.-9.kl skolēniem ar uzņēmēju J.Leimani  Atbildīgais: dir.v.izglīt.jomā B.Duņēna skolas zālē
21.janvārī plkst.11.00 Pārgājiens ar uzdevumiem "Baltā sega" 1.-9.kl. skolēniem.  Atbildīgais: dir.v. izgl.jomā B.Duņēna skolas apkārtnē
18.janvārī no plkst.14.30 Stafetes ar basketbola elementiem 4.-6.kl. skolēniem.  Atbildīgais: sporta skolotāja G.Timaškova sporta zālē
15.janvārī no plkst.11.00 Sporta aktivitātes 1.-9.kl. skolēniem "Iesildīsimies ziemai!"  Atbildīgais: sporta kolotāja G.Timaškova skolas zālē
04.01.2012 Lektore Dace Dolace  "Sarunas par cilvēciskām vērtībām"
 Atbildīgais: Inga Pulkstene
Pasākumu zālē
  [2007]   [2008]   [2009]   [2010]   [2011]   [2012]   [2013]   [2014]   [2015]   [2016]   [2017]   [Iepriekš 2018]   [Turpmāk 2018]
  Otrdiena,
    17.jūlijs 2018    
Admin
2007 © Raiskuma internātpamatskola–rehabilitācijas centrs
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR