Aktualitātes
Ēnu diena 2019 20.februāris 2019.

  13.02.2019 ĒNU DIENA. Raiskuma internātpamatskola-rehabilitācijas centrs piedalās ēnojot Pārgaujas novada pašvaldības speciālistus.

Raiskuma skolas labiekārtošanas projekts - 100 darbi LATVIJAI 14.februāris 2019.

Raiskuma skolas labiekārtošanas projekts  (Bruģis, āra trenažieri) tika izvirzīts ZAAO Vides iniciatīvai  100 DARBI LATVIJAI. Stalbē Sveču dienas pasākumā iniciatīvas organizatori un Pārgaujas novada pašvaldība pasniedza dalībniekiem PATEICĪBAS par aktīvu darbu un ieguldījumu Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā. 

Skolu teātri satiekas Liepā. Liepas pigori. Pigornieku Ziemassvētki 14.februāris 2019.

Kā katru gadu, tā arī šogad skolas teātris "Pirmais cēliens" viesojās Priekuļu novada Liepas kultūras namā, lai parādītu savas aktiermeistarības prasmes un redzētu citu skolu skolēnu teatralizētos uzvedumus. 

Janvāris Krievu valodas mēnesis 1.februāris 2019.

Janvāra mēnesī skola pārvērtās. Pie kabinetiem uzraksti svešvalodā - krievu valodā. Ziņojumu dēlis ar uzrakstiem krievu valodā. Skolēni mācās, pieaugušie atkārto savas valodas prasmes. Noder visiem. Un mēneša beigās grandiozs noslēguma pasākums. paldies skolotāju un skolēnu komandai Ritas Liepiņas vadībā par lielo ieguldīto darbu un skaisto pasākumu. 

Piedalāmies radošajā dienā CBJC Spārni 11.februāris 2019.

  Skolas komanda (sk. Dace Putniņa)  piedalās CBJC Spārni organizētajā vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas radošajā dienā "Laiks pavasara elpai". Radoši darbojoties top skaistas lietas.

Ekskursijā uz nākotnes mācību iestādēm, Jūrmalas SIVA 11.februāris 2019.

Skolēnu un skolotāju grupa apmeklēja Jūrmalas SIVA, lai uzzinātu par skolas piedāvātajām iespējā apgūstot nākotnes profesiju, pēc pamatizglītības iegušanas.

Raiskuma speciālā internātpamatskola
–rehabilitācijas centrs