Publiskie dokumenti
Aktualitātes Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt
« Atpakaļ
BOCCIA Latvijas čempionāts Ozolniekos 02.03.2019 14.marts 2019.

Sestdien, 2.martā. Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija aizvadīja 2019.gada fināla turnīru Boccio spēlē. Ozolnieku sporta centrā ieradās uzvarētājkomandas no visiem reģioniem un Rīgas. Spēles notika četrās apakšgrupās:

1. grupā godalgoto 1. vietu izcīnīja Rīgas 71. vidusskolas komanda, 2.vieta - Jelgavas 1. internātpamatskolas - attīstības centra komandai, 3.vieta - Raiskuma internāpamatskolas - rehabilitācijas centra komanda.

2. grupā - 1. vietu izcīnīja Cēsu sporta skolas komanda, 2. vietu - Krāslavas BJC kluba "Saulessvece" komanda, 3. vietu -Rīgas 66. speciālās vidusskolas komanda "Lielie".

3. grupā - 1. vietu izcīnīja Raiskuma internāpamatskolas - rehabilitācijas centra komanda, bet 2. vieta -Rīgas 66. speciālās vidusskolas komanda "Lai ripo!".

4. grupā - 1. vieta - Krāslavas BJC kluba "Saulessvece" komandai, 2. vieta - Rīgas 2. speciālās pamatskolas komandai, 3. vieta -  Raiskuma internāpamatskolas - rehabilitācijas centra komandai.