Vizītkarte
Par skolu
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
Projekti
Iepirkumi
Publiskie dokumenti
Aktualitātes Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
 [ Jaunākie raksti 0 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7
1991.gada barikādēm veltītajā pasākumā Cēsīs 6.februāris 2018.

9.klases skolēnu komanda un skolotāja Ruta Zālīte piedalījās Cēsu Vēstures un mākslas muzeja rīkotajā 1991.gada barikādēm veltītajā pasākumā. 

Viesos pasaules apceļotājs Ģirts Vilnis. Vjetnama 12.janvāris 2018.

Raiskumā ar kārtējo stāstījumu par pasaules valstu apceļošanu viesojas Ģirts Vilnis. 

Projektu nedēļa 2017 16.novembris 2017.

Kā jau katru gadu skolā notiek projektu nedēļa. Šī gada tēma - Skolai - 60. Jubilejas pasākums notiks 12.12.2017. Pirms visas klases iesaistās vēstures izpētē un pasākuma gatavošanas procesā.

Dzejas dienas 2017 Cēsīs 12.oktobris 2017.

  Šī rudens Dzejas dienu pasākumos Cēsīs mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās. Ir lasīta sava sacerētā dzeja, gan esam ieklausījušies kā tā rodas citiem. 11.oktobrī skolas komanda līdz ar citiem Cēsu puses dzejas un dziesmas cienītājiem apmeklēja tikšanos ar dziesminieku Valdi Atālu. Paldies Cēsu centrālajai bibliotēkai par sirsnīgajiem pasākumiem!

Iedvesmojies no Sabīnes Berezinas. Labi nodomi un darbi 11.oktobris 2017.

Oktobra sākumā Skolēni un skolas darbinieki varēja baudīt jauku tikšanos ar dziedātāju, komponisti Sabīni BEREZINU. ļoti aizraujošs un apbrīnas vērts bija Sabīnes stāstījums par savām muzikālajām gaitām vairāku gadu garumā, sākot no bērnu dārza vecuma. Sabīne piedalījusies Bērnu Eirovīzijas konkursā, Latvijas Nacionālajā Eirovīzijas dziesmu atlasē vairākus gadus, kā arī startējusi O-kartes akadēmijā un uzvarēja šovā ar grupu "Jātnieki". Pēc pasākuma Sabīne labprāt vēl atbildēja uz individuālajiem jautājumiem un sniedza autogrāfus lieliem un maziem sava talanta cienītājiem.

Šajā tiksānās reizē Skolā viesojās arī Aleksandras mamma Dace Deizija Rode un skolai pasniedza dāvinājumu no  LMA  biedrības "Dace".

Paldies Sabīnei par dāvāto koncertu un Dacei par veltēm skolai! :) 

Skolotāju dienas pasākums skolā 11.oktobris 2017.

Raiskuma skolā notika Skolotāju dienai veltīts radošs pasākums. Skolotāja Dace EIHENBAUMA un vecāko klašu skolēni vadīja aktivitāšu "stacijas". Skolēni ar aizrautību skatījās kā skolotāji veic atjautības un sportiskus uzdevumus. Paldies visiem dalībniekiem! Īpaša pateicība 8.klases skolēniem un sk. Dacei Eihenbaumai par gardo kūku skolotāju kolektīvam!

Skolotāju dienas svinīgais pasākums Pārgaujas novadā 3.oktobris 2017.

 Piektdien, 29. septembrī, Auciemmuižā sirsnīgā, patīkamā gaisotnē notika Pārgaujas novada skolotājiem veltīts pasākums. 

Pasākuma laikā Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents par īpašiem sasniegumiem pedagoģiskajā darbībā izteica pateicības vārdus un pasniedza atzinības rakstus pedagogiem un skolu darbiniekiem no Pārgaujas novada izglītības iestādēm - Stalbes vidusskolas, Straupes pamatskolas un Raiskuma internātpamatskolas - rehabilitācijas centra

Dzejas dienas 2017 Cēsīs 20.septembris 2017.
20. septembrī apmeklējam pasākumu Cēsu bibliotēkā, kur viesojas dzejnieks, mūziķis, tulkotājs un prozaiķis Andris Akmentiņš. A. Akmentiņš (īst.v. Andris Grīnbergs) sarakstījis grāmatas gan bērnu, gan pieaugušo auditorijām, 
  • plkst. 14.00 pasākums bērniem (3.-6. klašu audzēkņiem) Dzejolis un tā tapšana
Dzejas dienas 2017 Cēsīs 20.septembris 2017.
Trešdien, 13. septembrī, plkst. 16.00  apmeklējam Cēsu centrālās bibliotēkas  Bērnu apkalpošanas nodaļā  netradicionālas dzejas sacensības Dzejas slams bērniem”.
Dzejas slams ir kustība, kas daudzviet pasaulē ir atdzīvinājusi interesi par mūsdienu dzeju. Tā ir dzejnieku sacensība, kurā ikviens, kurš raksta dzeju, var piedalīties un izpildīt savus oriģināldarbus auditorijas priekšā.
 
Pateicību par savu dzejoļu lasīšanu saņēma Amanta ZIEDIŅA (9.kl.) un Diāna NABAGA (7.kl)
Īstenots Eiropas projekts pie Raiskuma skolas 12.septembris 2017.

Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra pagalmā un skolas sporta laukumā notikušas būtiskas izmaiņas. 


 [ Jaunākie raksti 0 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7

Atpakaļ Uz augšu
  Pirmdiena,
    9.decembris 2019    
Admin
2007 © Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR