Vizītkarte
Par skolu
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
Projekti
Iepirkumi
Publiskie dokumenti
Aktualitātes Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
 [ Jaunākie raksti 1 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
Pavasarī - olimpiādes 19.aprīlis 2016.

Mūsu skolēni skolu pārstāvēja starpnovadu olimpiādēs vairākos mācību priekšmetos:

• Informātika  • Angļu valoda  • Ģeogrāfija  • Mājturība un tehnoloģijas  • Latviešu valoda

Starptautiskais mākslas konkurss Es dzīvoju pie jūras 25.marts 2016.

XV Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras", kuru organizēja Jūrmalas Mākslas skola

2016.gada tēma „Stāsts jūras akmenī”

 ar saviem zīmējumiem piedalījās arī mūsu skolas skolēni un guva labus panākumus.

Raiskuma skola vasarā 1.septembris 2015.

Aizsteidzas vasara mana
  Dāliju ziedu kurpēs...

Skolni uz DziesmusvtkiemVasara, lai kā negribētos, tuvojas izskaņai. Bet ir prieks par silto augustu un paveikto Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā. Ir īstenoti vairāki sen plānoti darbi. Lai skola atbilstu ugunsdrošības prasībām, jumta konstrukcijas apstrādātas ar atbilstošu pārklājumu, labiekārtota internāta higiēnas telpa zēniem, pašlaik norit ēdamzāles vienkāršota renovācija, kā arī veikti citi darbi. Kā atzīst direktore Helī Opincāne: “Vasara pagājusi ļoti saspringtā darbā, bet ir gandarījums par paveikto skolas labiekārtošanā.”

Apvienoto novadu (7) olimpiādēs 30.maijs 2015.

Aprīlī vairāki mūsu skolēni skolu pārstāvēja starpnovadu olimpiādēs 

Tikšanās ar fantastikas grāmatu autori Lauru DREIŽI 23.aprīlis 2015.

Skolas skolēniem bija iespēja tiekties ar Lauru Dreiži, kas ir jauna latviešu rakstniece un tulkotāja (24.gadi), zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatu autore. Trīs reizes bijusi apgāda Zvaigzne ABC konkursa "Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem" laureāte, kā ietvaros publicējusi trīs no četrām savām izdotajām grāmatām.

Izdotas grāmatas - "Pūķa dziesma", "Nepabeigtais skūpsts", "Laimes monitorings", "Naktstauriņš".

Autore tikšanās reizē iepriecina savus fanus ar informāciju, ka drīz klajā nāks trīs jaunas grāmatas.

Radošo darbu lasījumi 11.marts 2015.

Visi Radoo darbu lastji un skolotjas Visiem vlam veiksmi ar prieknesumu Pārgaujas (Straupe, Stalbe, Auciems, Raiskums) skolu  skolēni tika  aicināti piedalīties radošo darbu lasījumos. Pasākums jau kļuvis tradicionāls, tajā bērni parāda savu fantāziju, domu lidojumu pasakās, esejās, dzejoļos, stāstos.

11. martā visi ar gaišam domām devās uz Raiskuma internātpamatskolu - rehabilitācijas centru, lai savu veikumu rādītu citiem. Šogad īpaši izcēlās 4.–5. klašu grupas skolēni. Klātesošos pārsteidza emocionālie lasījumi, valodas bagātība, fantāzijas lidojums un drošā uzstāšanās. Bērniem vajadzēja ne tikai uzrakstīt darbu, bet arī skaisti to nolasīt klausītājiem. Nopietns konkurss bija arī 6.–7. klašu grupā, bet mazāk dalībnieku – 8., 9.klašu grupā, vidusskolēnu grupā - 2 dalībnieki. Katrs skolēns piedalījās balsošanā, lai noteiktu  - klausītāju simpātiju.

Valsts mājturības olimpiāde Gadalaiki - vasara 17.marts 2015.

Amantas Ziedias un Noras Liepias darbi Aleksandras Meikovas un Kristinas Gulbes darbi Atklātajā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē „Gadalaiki - vasara” Rīgā piedalījās 5.klases skolniece Kristiāna Gulbe.

Olimpiādes 1.kārta notika skolās. Uz Valsts olimpiādi Rīgā 2.kārtai nosūta ne vairāk kā 2 darbus no katras grupas. No Raiskuma tika nosūtīti 4 darbi.

Paldies Norai Liepiņai, Amantai Ziediņai un Aleksandrai Meļņikovai un Kristiānai Gulbei par kvalitatīvi sagatavotajiem darbiņiem olimpiādes 1.kārtai!

Iesūtītos darbus komisija novērtē un izvirza uz olimpiādes 2. kārtu

Kristiāna  saņēma uzaicinājumu piedalīties 2.kārtā.

2015.gada Latvijas BOCCIA čempionāts 9.marts 2015.

7.martā Jelgavas novada Ozolnieku sporta centrā tika noskaidroti Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas 2015.gada Boccia čempionāta uzvarētāji. No mūsu skolas ar labiem panākumiem startēja 3 komandas.

Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās Vidzemē 4.marts 2015.

Otrdien, 3.martā, Valmieras pilsētas Kultūras centrā notika reģionālais Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās Vidzemē!

Šogad jau 9.reizi bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām rādīja savus talantus uz skatuves – dziedot, dejojot, spēlējot teātri, muzicējot. Festivālā Nāc līdzās Vidzemē uzstājās ap 140 dalībnieki no Cēsīm, Vaidavas, Valmieras, Katvariem, Raiskuma, Madonas, Rīgas un citām vietām.

Labākos koncerta priekšnesumus kā allaž izvirza uz Rīgas Lielkoncertu, kurš notiks 1.aprīlī RSU aulā. Uz finālu izvirzītajiem laureātiem šogad būs iespēja uzstāties koncertā “Nāc līdzās Ziemassvētkos!, kurš notiks jaunajā – vēl topošajā Liepājas koncertzālē Lielais dzintars 14.decembrī.

Vidzemes novada BOCCIA čempionāts Cēsīs 2.marts 2015.

Sestdien, 28.februārī, mūsu skolas komanda, 16 skolēnu sastāvā, ar ļoti labiem panākumiem piedalījās  Vidzemes novada BOCCIA  čempionātā Cēsīs, kuru rīkoja Latvijas Bērnu un Jauniešu invalīdu Sporta Federācija un Cēsu pilsētas Sporta skola. Čempionātā piedalījās komandas no Madonas, Valmieras, Alsviķiem, Cēsīm un Raiskuma.


 [ Jaunākie raksti 1 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14

Atpakaļ Uz augšu
  Pirmdiena,
    24.septembris 2018    
Admin
2007 © Raiskuma internātpamatskola–rehabilitācijas centrs
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR