Vizītkarte
Par skolu
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
Projekti
Iepirkumi
Publiskie dokumenti
Aktualitātes Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
 [ Jaunākie raksti 1 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
Bērnu talants apsveikumā 19.decembris 2007.
Ilze Kalniņa / DRUVA
Rada dvanas. Ar guaa krsm Megija, Pteris un Elvis zm savus Ziemassvtkus, kurus dvina ikvienam no mums. Skolotjas Mra Pakule un Dace Putnia ir gandartas, ka brni jtas sabiedrbai vajadzgi.FOTO: Mris Buholcs   Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas audzēkņu zīmēti darbiņi nopērkami internetā.
    “Mūsu bērniem ir ļoti svarīgi sev pierādīt, ka viņi var sarūpēt dāvanas. Nevis lūgt, lai uzdāvina, bet paši šo prieku sastrādāt,” sacīja mācību iestādes sākumskolas skolotāja Māra Pakule, rādot jau nodrukātas apsveikuma kartītes, kuras iespējams kā oriģinālu un neatkārtojamu sveicienu nosūtīt paziņām, draugiem, sadarbības partneriem.
Dāvana mērķtiecīgiem bērniem 5.decembris 2007.
Ilze Kalniņa  / DRUVA
Vajadzgas dvanas. Tomass Mintls, kur spl ratibasketbolu, kop ar skolotju Gitu Timakovu priecjs par Lailas Annas Kacas jauki izdomto prsteigumu.FOTO: Mris Buholcs   Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas audzēkņi dāvinājumā saņēma jaunas basketbola un futbola bumbas, galda spēles.
    Skola, kurā mācās bērni ar fiziskās attīstības traucējumiem, patīkami pārsteidz ar sportisko nodarbību daudzveidību – skolēni spēlē volejbolu, galda tenisu, novusu, pilda vieglatlētikas disciplīnas un aizrautīgi apgūst ratiņbasketbolu.
Ciemos aicina dzejnieci 26.oktobris 2007.
Mairita Kaņepe / DRUVA
    Raiskuma sanatorijas internātpamatskola pirms skolēnu rudens brīvlaika rīkoja dvēselisku tikšanos bērniem kopā ar vecākiem un vecvecākiem. Ciemos bija aicināta dzejniece Kornēlija Apškrūma un mūziķes Mētra Kalniņa un Lilita Kauliņa, kuras izpildīja dziesmas ar dzejnieces vārdiem. ”Mēs piestarosim jūsu sirdis ar sveicieniem no Gaujienas un Gaujas un dāvinām saules mirklīti,” tā skolēnus un viņu ģimenes sveica ciemiņi. K.Apškrūma daudzus dzejoļus par Runčuku un Čarliju veltīja vismazākajiem. Klausītāji uzzināja, ka tikko mazajiem iznākusi grāmata ”Soliste”. Dzejniece vēlēja, lai vienmēr ir kāds labais gariņš, kas liek dzīvot ar labām domām. Sarīkojuma dalībnieki iegādājās dzejas grāmatas un saņēma tajās autogrāfus. Vecāki bija pateicīgi skolas vadībai par jaukajiem mirkļiem kopā ar bērniem.
PIRMĀ SKOLAS DIENA 31.augusts 2007.
Ābecē uz vāka šodien gailis dzied.
Tātad rudens sākas, laiks uz skolu iet!
3.septembrī plkst.11.00 skolas zvans aicina sākt 2007.-2008. mācību gadu! Skolas saimē uzņemsim jaunos skolēnus un skolotājus!
Valsts Pedagoģiski medicīniskās komisijas sēde 7.augusts 2007.
Valsts Pedagoģiski medicīniskās komisijas sēde notiks
Cēsu sanatorijas internātpamatskolā 2007.gada 23.augustā no plkst 1000
Iepriekš pieteikties Raiskuma sanatorijas internātpamatskolā pa tālruni 4107934, mob.26480190
LIELĀ SKOLAS TALKA 26.aprīlis 2007.
Lielā skolas talka pulcina kopīgam darbam visus skolēnus un skolas darbiniekus. Darba uzdevumi visdažādākie - atbilstoši augumam un spēku samēram. Jaunāko klašu skolēniem smalki darbiņi skolas rotaļu laukumā, vidējiem - pastaigu vietas birzītē, lielajiem -  nopietni darbi ābeļu dārzā un sporta laukuma apkārtnē. Pieaugušie labiekārtoja skolas teritoriju un stādīja pīlādžus.
SPORTA DIENA 1.maijs 2007.
Pēdējais mācību mēnesis tradicionāli iesākas ar sporta dienu. Katram skolēnam ir iespēja sevi apliecināt dažādos sporta veidos un pavadīt jauku dienu draudzīgā sacensību gaisotnē.
MĀCĪBU GADA NOSLĒGUMA PASĀKUMS `SASIT SPĀRNUS, TAURENĪT` 30.maijs 2007.
Tradicionāli mācību gada noslēgumā skolēni sniedz koncertu vecākiem, skolas darbiniekiem un visiem, kuri mācību gada laikā snieguši atbalstu skolai. Ikviens pasākuma dalībnieks iepazinās ar skolēnu radošiem darbiem, kuri veidoja bagātīgu izstādi.
IZLAIDUMS 8.jūnijs 2007.
Apliecību par vispārējās pamatizglītības iegūšanu saņem 15 absolventi
Integratīvās mākslas festivāls "Nāc līdzās" 17.maijs 2007.
Dalība noslēguma koncertā VEF kultūras pilī
1. - 3.klašu skolēni un soliste Beate Bringule

 [ Jaunākie raksti 1 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14

Atpakaļ Uz augšu
  Pirmdiena,
    24.septembris 2018    
Admin
2007 © Raiskuma internātpamatskola–rehabilitācijas centrs
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR