Vizītkarte
Par skolu
Uzņemšana
Aktualitātes
Fotogalerijas
Pasākumi
Projekti
Iepirkumi
Publiskie dokumenti
Aktualitātes Sākums  e-pasts: direkt@raiskint.apollo.lv  Drukāt 
 [ Jaunākie raksti 1 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14
Projekts "Kopā vienā saules ziedā" 23.oktobris 2008.
Projekts "Kopā vienā saules ziedā"
Miķeļdienas tirgus 1.oktobris 2008.
  29.septembris - Miķeļdienas tirgus
   Rudens saulgrieži iezīmē vasaras beigas, to svinēšana notiek Miķeļos, kad raža novākta un pārvesta mājās. Tad 1.-5.klases skolēni "brauc" uz Miķeļdienas tirgu.
Ekskursija 4.septembrī 4.septembris 2008.
Tradīcija - Lielā skolas ekskursija
Katra mācību gada pirmajā nedēļā visi skolas skolēni kopā ar pedagogiem, internāta skolotājiem, medicīnas personālu un aprūpes darbiniekiem dodas rudens ekskursijā.
PIRMĀ SKOLAS DIENA 21.augusts 2008.
Labu rītu - teic man saule,
Labu rītu - teic man skola!
1.septembrī plkst. 1100 skolas zvans aicina sākt
2008./2009. mācību gadu!
Skolas saimē uzņemsim jaunos skolēnus un skolotājus!
Raiskuma sanatorijas internātpamatskolai - 50 27.jūnijs 2008.
Ausma Tērauda / DRUVA
    Aizritējis pusgadsimts, kopš darbojas Raiskuma sanatorijas internātpamatskola bērniem ar kustību un atbalsta aparāta traucējumiem.
    12. jūnijā 50. gadskārtas svinības sākās ar valsts himnu, skolas karoga ienešanu zālē un skolēnu ziedu sveicienu. Direktore Maruta Drubiņa akcentēja zīmīgus brīžus skolas vēsturē un teica paldies ilggadējiem darbiniekiem. Pirmais direktora vietnieks audzināšanas darbā Uldis Šmits izteica prieku par izaugsmi, vēlot vieglāku gadsimta otro pusi. Izglītības pārvaldes vadītājs Tālis Jaunzemis atzinīgi vērtēja direktores neatlaidību un prasmi kopā ar profesionālu komandu pilnveidot darba vidi rūpēs par audzēkņu vispusīgu apmācību.
Pateicības diena Raiskumā 6.jūnijs 2008.
Ausma Tērauda / DRUVA    
    Mācību gada pēdējā diena Raiskuma sanatorijas internātskolā kļuva par pateicības dienu. Atzinību skolēni saņēma par piedalīšanos olimpiādēs, sacensībās, skatēs rajonā un valstī. Skolas Goda grāmatā kā pirmais ierakstīts Raivo Opincāns no 9. klases par valstī iegūto 1. vietu mājsaimniecības/ mājturības olimpiādē.
    Muzikālās spējas vokālajā ansamblī parādījuši Beāte Bringule, Ailands Dubovs un Alvils Sūcis. Ansamblis Māras Zariņas vadībā vairākkārt uzstājies pasākumos ārpus skolas.
    Izstādē priecēja rokdarbi un darinājumi no koka. Amata pamatus māca skolotājas Rudīte Endlere un Ināra Pureniņa. Vizuālās mākslas un floristikas nodarbības notiek Ilzes Bogomolas vadībā. Interesantāko zīmējumu autoriem par tēmu "Piena ceļš" balvas pasniedza no PKS "Straupe".
    Direktore Maruta Drubiņa izsniedza pateicības rakstus skolas darbiniekiem un vecākiem, novēlot visiem saulainu, veselīgu, darbīgu vasaru.
Skolēnu uzņemšana 28.aprīlis 2008.
Valsts pedagoģiski medicīniskās komisijas sēde
Raiskuma sanatorijas internātpamatskolā notiks
2008.gada 6.maijā no plkst. 10.00
Skolas 50 gadu atzīmēšana 28.decembris 2007.
Līga Kazinovska, Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas skolniece / DRUVA
    Ik gadu decembrī pirms Ziemassvētkiem tiek svinēta Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas dzimšanas diena. Šogad bija pienākusi 50. gadadiena. Skolas svētkus ik gadu organizē vēstures pulciņa vadītājas Veneranda Driļevska un Ināra Pureniņa. Pateicoties skolotājas V. Driļevskas izdomai, katru gadu top atšķirīga programma.
    Vakars sākās ar 9. klases skolēnu veltījumu un ar klusuma brīdi pieminot nesen aizsaulē aizgājušos pedagogus - pirmo direktoru Gunāru Vītolu, matemātikas skolotāju Valentīnu Laptevu, ģeogrāfijas un ķīmijas skolotāju Laimu Šmiti.
Bērnu talants apsveikumā 19.decembris 2007.
Ilze Kalniņa / DRUVA
Rada dvanas. Ar guaa krsm Megija, Pteris un Elvis zm savus Ziemassvtkus, kurus dvina ikvienam no mums. Skolotjas Mra Pakule un Dace Putnia ir gandartas, ka brni jtas sabiedrbai vajadzgi.FOTO: Mris Buholcs   Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas audzēkņu zīmēti darbiņi nopērkami internetā.
    “Mūsu bērniem ir ļoti svarīgi sev pierādīt, ka viņi var sarūpēt dāvanas. Nevis lūgt, lai uzdāvina, bet paši šo prieku sastrādāt,” sacīja mācību iestādes sākumskolas skolotāja Māra Pakule, rādot jau nodrukātas apsveikuma kartītes, kuras iespējams kā oriģinālu un neatkārtojamu sveicienu nosūtīt paziņām, draugiem, sadarbības partneriem.
Dāvana mērķtiecīgiem bērniem 5.decembris 2007.
Ilze Kalniņa  / DRUVA
Vajadzgas dvanas. Tomass Mintls, kur spl ratibasketbolu, kop ar skolotju Gitu Timakovu priecjs par Lailas Annas Kacas jauki izdomto prsteigumu.FOTO: Mris Buholcs   Raiskuma sanatorijas internātpamatskolas audzēkņi dāvinājumā saņēma jaunas basketbola un futbola bumbas, galda spēles.
    Skola, kurā mācās bērni ar fiziskās attīstības traucējumiem, patīkami pārsteidz ar sportisko nodarbību daudzveidību – skolēni spēlē volejbolu, galda tenisu, novusu, pilda vieglatlētikas disciplīnas un aizrautīgi apgūst ratiņbasketbolu.

 [ Jaunākie raksti 1 ]     Arhīva lapas:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14

Atpakaļ Uz augšu
  Otrdiena,
    17.jūlijs 2018    
Admin
2007 © Raiskuma internātpamatskola–rehabilitācijas centrs
„Dzelmes 5”, Raiskums, Raiskuma pag., Pārgaujas novads LV-4146  tel: 64107933, fakss: 64107934
Lapu veidoja
  AR